Мистецтво втілювати ваші бажання - наше ремесло

Стопери, шелфтокери, воблери

Стопери — це ефективна рекламна площина із зображенням, яка є різновидом POS-матеріалів. Місцем розташування стопера, як правило, є стелажі із товаром. Стопери призначені для зупинки уваги потенційного покупця на тому чи іншому товарі. Крім цього стопер збуджує цікавість до продукту завдяки яскравості та особливій пропозиції по покупці.

Стопери можуть бути різних розмірів. Розрізняють 2 види стоперів: паперові та пластикові. Паперові стопери виготовляють на крейдованому папері чи картоні 300 г/м2, після чого вони ламінуються для більшої стійкості до механічних пошкоджень. Пластикові стопери виробляються із ПВХ товщиною від 1 до 3 мм, на яке наноситься плівка із зображенням. При виготовленні будь-якого стопера ми можемо будь-яку форму висічки, що надасть стоперу особливу індивідуальність.

Шелфтокер — виглядає, як довга вузька табличка або панель на підставці з нанесеним зображенням )логотипом, ціною, рекламним продуктом), максимально доступна обзору покупця. Матеріал із якого виготовляють шелфтокери — картон, папір, різні види пластика (ПВХ, поліпропілен, полістірол). Повноколірний друк шелфтокерів може бути як з однієї (4+0), так і з двох сторін (4+4). Дуже часто на шелфтокери наносять матовий або глянцевий УФ-лак або ламінацію.


Шелфтокер кріпиться на полички або стелажі за допомогою двохстороннього скотча, вішається на гачок або просто кладеться на поличку. Нахил панелі можна регулювати і зробити її максимально помітною та читаємою.

Воблер — рекламний елемент будь-якої форми, надрукований на папері чи картоні із фігурною висічкою. Воблер, як правило, має пластикову гнучку ніжку, на яку прикріпляється до торгівельної стійки, POS-терміналу чи іншій поверхні. Іноді воблер висікається без ніжки і навішується на виріб, що рекламується чи продається.